Galtür
 
Oznámení
Smazat vše

Galtür

2 Příspěvky
1 Uživatelé
0 Reactions
132 Zobrazeno
(@alpinetrainz)
Nováček Admin
Přidal se: před 8 roky
Příspěvky: 0
Úvodní téma  

Galtür je obec a lyžařské středisko v rakouských Alpách. Leží ve spolkové zemi Tyrolsko v okrese Landeck v údolí Paznaun.

 

Jednodenní, vícedenní, jednorázové nebo skupinové – v Silvaparku Galtür si můžete vybrat ze široké škály různých vstupenek. Nebo co takhle si užít dechberoucí svahy čtyř lyžařských středisek v regionu Silvretta a navštívit Galtür, Ischgl, Kappl nebo See? Skipas Silvretta vám dává maximální flexibilitu při poznávání regionu Paznaun! Galtür je tišším, klidnějším a zdrženlivějším sourozencem nedalekého Ischglu. Zatímco Ischgl přitahuje v zimních měsících návštěvníky toužící po legendárních koncertech, různých akcích a après-ski, vesnice Galtür na konci údolí Paznauntal je oázou klidu a míru.

 

Skipass

Platí pro 74 lyžařských vleků v Ischgl/Samnaun, Galtür, Kappl a See

Následující ceny platí i pro lyžařské středisko Ischgl-Samnaun.
Žádná sleva není k dispozici, pokud jsou v Galtür, Kappl a See zavřené vleky (začátek a konec sezóny).
Ceny se mohou měnit, a to i na denní bázi, zejména během akcí.

Děti do 8 let jsou v doprovodu rodiče zdarma.


Galtür je obec na přírodní geografické hranici. Alpinarium Galtür se svou expozicí Vám umožní nahlédnout do života lidu v exponovaných horských podmínkách. Pro život v obci jsou charakteristické přírodní hrozby, ale i nezávislost a otázka přežití.

  • Alpinarium Galtür je centrální součástí 345 metrů dlouhé a 19 metrů vysoké protilavinové zdi, jež byla postavena po lavinových událostech v roce 1999.

 

 


   
Citace
(@alpinetrainz)
Nováček Admin
Přidal se: před 8 roky
Příspěvky: 0
Úvodní téma  

Silvretta-Bielerhöhe

Silvretta-Bielerhöhe v Montafonu je rájem pro přátele přírody a fascinujícího horského světa. Spojuje Vorarlbersko s tyrolským Paznauntalem a nabízí řadu volnočasových aktivit v zimě i v létě. Ve výšce 2 032 m se vám otevírají zcela nové perspektivy.  V zimě se do Silvretta-Bielerhöhe dostanete pomocí Vermuntbahn a tunelbusu. Daleko od civilizace září Silvretta-Bielerhöhe nedotčenou bílou barvou. Užijte si klid na běžkách nebo rozsáhlou lyžařskou túru v masivu Silvretta. Silvretta-Bielerhöhe má připravený svah pro rekreační lyžaře a Silvretta ski safari je ideální pro všechny dobrodružné hosty. Safari s rolbou a fantastickými sjezdy. 

 V létě se do Silvretta-Bielerhöhe dostanete pouze autem nebo na motorce po vysokohorské silnici Silvretta High Alpine Road (Placená). I dostat se tam je mimořádnou událostí, protože ne nadarmo se této cestě říká „Cesta snů Alp“. Nádherná horská scenérie Silvretty a jezer Vermunt, Silvretta a Kops přímo u silnice vrhají kouzlo na návštěvníky s vozidlem i bez něj.

Jezera Silvretta-Bielerhöhe jsou ideální pro vysokohorské rybářské výlety a Silvretta-Bielerhöhe je také zážitkem na horském kole . Silvretta Bike Safari je oblíbený zejména u fanoušků horských kol . Turistická oblast Silvretta na úpatí Piz Buin navíc nabízí pestré túry a vzrušující výhledy pro milovníky přírody.

Do pohoří Verwall se dostanete lanovkou Tafamuntbahn , která je v provozu pouze v létě. V nadmořské výšce 1 550 m se před vámi rozprostírá idylická alpská krajina s bujnými pastvinami. Ideální výchozí bod pro rodinnou túru k Wiegensee - jednomu z posledních vysokohorských jezer v Evropě.

Aktuální ceny: silvretta-bielerhoehe.at/de/Preise-Service/Preise

 


   
OdpověďCitace
Sdílet: