Nejlepší vstupenky Travel Swiss System

Swiss Travel Pass

ceny od CHF 210,- za osobu

Swiss Travel Pass vstupenka vše v jednom řešení pro vlaky, autobusy a lodě v celém Švýcarsku a klíč k mnoha bonusovým službám. S ním si můžete vychutnat zahraniční úplnou svobodu cestování s jedinou jízdenkou. Swiss pass je typ jízdenky lze použít libovolný prostřdek, nepřetržitě po dobu více než 3, 4, 8 nebo 15 dní a nabízí zajímavé doplňkové služby. Dospívající do 26 let mohou využít 15% slevu.

Swiss Travel pass Flex

ceny od CHF 230,- za osobu

Neomezené cestování vlakem, autobusem a lodí přes celé Švýcarsko, velmi flexibilní jízdenka. Švýcarská jízdenka Flex je vše v jednom, pro spontánní využívání. Cestující mohou využívat služeb Swiss Travel Pass, mohou se tedy rozhodnout, jaký prostředek chtějí využívat. Švýcarská jízdenka Flex odpovídá obecné jízdence s platností 3, 4, 8 nebo 15 dnů od svého výběru v rámci jednoho měsíce a nabízí zajímavé doplňkové služby. Dospívající do 26 let mohou využít  15% slevou.  Švýcarské poloviční jízdné karty Kombinace 60 franků. Cestující mohou využít v mezilehlých dnech cest ve Švýcarsku za poloviční cenu.

Swiss Transfer Ticket

ceny od CHF 141,- za osobu

U kratších pobytů na určitém místě, švýcarský Transfer Ticket je nejlepší a nejvíce nákladově efektivní řešení. Přináší pro cestující od vlakového nádraží po letiště, nebo zůstanete přes noc a zpět.

Swiss Half Fare Card

ceny od CHF 120,- za osobu

pokud plánujete delší pobyt ve Švýcarsku? Chtěli byste podnikat výlety po celé zemi? Se švýcarským Half Fare Card – jak se švýcarskou Half  (poloviční) – měsíčně za poloviční cenu, autobusy, lodí a horských drah v celém Švýcarsku. Koupením Swiss Travel Pass a Flex nebo švýcarský přestupní jízdenku (Transfer Ticket), jenž těží z 50% slevou z ceny jízdného karty Swiss Half. Fare Card Swiss Half Combi a švýcarské jízdenky Combi jsou k dispozici pouze současně s koupí jízdenky ekvivalentní STS.

Swiss Family Card

Rodiny s dětmi ve Švýcarsku mohou soukromě používat přepravu? Pak ti, kdo profitují z rodinné karty, zdarma kdykoliv s jízdenkou Swiss Travel System (STS). Pokud máte děti od 6 do 16 let v doprovodu alespoň jednoho z rodičů s jízdenkou Swiss Travel System. Děti do 6 let zdarma, proto není Swiss Family Card nutná.

Více na sbb.ch/geschaeftsreisen/reisen/gaeste-ausland.html

 

Leave a Reply